Spotkanie wielkanocne w Klubie Rodzin Abstynenckich OSTOJA


21 kwietnia w Centrum Społecznym Lelechowska na spotkaniu wielkanocnym zebrali się członkowie i przyjaciele Klubu Rodzin Abstynenckich Ostoja. W imieniu gospodarzy spotkanie prowadziła prezes Klubu - Hanna Gęściak-Wojciechowska.

Na początek było składanie życzeń. Jako przedstawiciel Zarządu Dzielnicy Ochota głos zabrał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota Krzysztof Kruk. Następnie smacznego jajka życzyli zebranym również: Monika Ratajczak - Zastępca Dyrektora ZGN Ochota, Jarosław Grzegrzółka - dyrektor Domu Kultury Rakowiec, asp. Jakub Juszkowski z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, Mariusz Drabarek z Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia oraz przedstawiciele klubów: ze „Stefana” - Zbigniew Zieliński i z „Zorzy” - Halina Hys. Specjalne wystąpienie należało do księdza prałata Henryk Bartuszka z Parafii Św. Jakuba, który od powstania klubu „Ostoja” zawsze uczestniczy w takich spotkaniach.

Po części oficjalnej przyszedł czas na degustację. Dania były pyszne i różnorodne, ponieważ każdy z klubowiczów przygotował coś od siebie. W rodzinnej atmosferze wszystkim miło płynął czas.
Na deser na każdego czekała jeszcze słodka niespodzianka - czekoladowe kurki dla dziewczyn i czekoladowe baranki dla chłopców.

 

 


Organizacja Poytku Publicznego


 

 

 

© WISE 2017