Koncert świąteczny dla mieszkańców Ochoty

Koncert świąteczny dla mieszkańców Ochoty

Na placu Narutowicza


W niedzielę, 15 grudnia, na Placu Narutowicza odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe rady i zarządu dzielnicy z mieszkańcami, przygotowane we współpracy z Klubem Rodzin Abstynenckich OSTOJA przy Stowarzyszeniu WISE.

Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy organizatorzy przekonali się, jak ważne dla mieszkańców Ochoty jest to świąteczne spotkanie. Najbardziej niecierpliwi goście pojawili się na placu przed estradą jeszcze na długo przed rozpoczęciem koncertu. Przyciągały płynące z estrady dźwięki kolęd i kolorowe dekoracje, ale również wspomnienia z poprzednich lat.

Gospodarzami spotkania byli: Hanna Gęściak-Wojciechowska – przewodnicząca rady, burmistrz Wojciech Komorowski oraz jego zastępcy - Piotr Żbikowski i Krzysztof Kruk, którzy najpierw z estrady złożyli życzenia mieszkańcom dzielnicy, a następnie podzielili się z zebranymi tradycyjnym opłatkiem. Po złożeniu życzeń wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek - gorącą i pachnącą kapustę z grzybami, a na deser – pączek z nadzieniem różanym i herbata z cytryną.

 Najedzeni i zadowoleni goście entuzjastycznie powitali przybyłych Świętych Mikołajów, w których, jak co roku, wcielili się nasi burmistrzowie. Z wielu czerwonych worków wysypało się mnóstwo praktycznych prezentów...



Jeszcze raz życzymy wszystkim
Wesołych Świąt
i dziękujemy za wspólne świętowanie!

 

 

 

Organizacja Poytku Publicznego


 

 

 

© WISE 2017