Spotkanie świąteczne w klubie Ostoja

W Wielki Czwartek, 28 marca, w Centrum Społecznym Lelechowska Klub Rodzin Abstynenckich OSTOJA zorganizował spotkanie świąteczne dla rodzin i przyjaciół. Chociaż pogoda na dworze była jeszcze zimowa, to w sali czuć było już wiosenne nastroje.

W spotkaniu uczestniczyli klubowicze wraz z rodzinami, ale przybyli r
ównież przyjaciele klubu: Piotr Żbikowski i Krzysztof Kruk - Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ochota, Jakub Juszkowski Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KRP III, Elżbieta Woczacka-Trojan z Wydziału Organizacyjnego UD Ochota, Mariusz Drabarek z Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia UD Ochota, Elżbieta Wolska z Ośrodka Pomocy Społecznej i Ewa Jastrzębska koordynator PIK. Wszystkich zebranych pobłogosławił Ks. Henryk Bartuszek, który pomimo licznych obowiązków nigdy nie zapomina o Klubie OSTOJA.

Gospodarzami spotkania byli Marek Nowicki prezes Stowarzyszenia WISE i Hanna
Gęściak-Wojciechowska prezes Klubu OSTOJA. Tematem przewodnim życzeń był w tym roku uśmiech. Hanna Gęściak-Wojciechowska nawiązując do swojego artykułu z najnowszego numeru Gazety GRA, przypomniała wszystkim, że chmury śniegowe zza okna nie muszą mieć wpływu na nasze nastroje, a miech jest najtańszym lekiem na wszystkie schorzenia.

Na zakończenie s
łów kilka o wystroju i poczęstunku. Dekoracje w większości przygotowała młodzież z Klubu Młodzieżowego JAKUB. Podczas warsztatów plastycznych wycinali i malowali jajka i kurczaki. Dzięki temu dekoracje były kolorowe i niepowtarzalne. Tak samo zresztą, jak potrawy. Każdego roku Klubowicze sami przygotowują poczęstunek. Autor tego tekstu zajadał się bez opamiętania śledziem pod pierzynką zrobionym przez jedną z koleżanek

D
zi
ękuję!

Organizacja Poytku Publicznego


 

 

 

© WISE 2017