Rodzinny Piknik na Szczęśliwicach (17.09.2016r.)

     W minioną sobotę bawiliśmy się wspólnie w Parku Szczęśliwickim podczas Rodzinnego Pikniku Integracyjnego i Targów Ochockich Organizacji Pozarządowych. Było dużo słońca i atrakcji i jeszcze więcej uśmiechów i kolorowych balonów!
     Gospodarzami imprezy byli Urząd Dzielnicy Ochota i Klub Rodzin Abstynenckich Ostoja.
     W tym roku w pikniku wzięło udział ponad 60 ochockich organizacji pozarządowych i instytucji. W każdym stoisku dzieci i dorośli mogli znaleźć coœ dla siebie – było malowanie, klejenie, łowienie, badania, pokazy mody, ratownictwa medycznego i sprzętu Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Policji. W tym roku duży nacisk położyliśmy na profilaktykę uzależnień, szczególnie wśród młodych ludzi. W wielu stoiskach można było otrzymać materiały edukacyjne i zasięgnšć informacji w tym zakresie. Na placu przed estradš fruwały wielkie bańki mydlane, najmłodsi jeździli na kucykach i osiołku, a trochę starsi toczyli się po trawie w kulach do zorbingu. Oczywiœcie była również goršca grochówka dla wszystkich!
     Na estradzie tańczyli i śpiewali uzdolnieni artyści amatorzy – od najmłodszych do seniorów. A na koniec wystšpił Andrzej Rosiewicz, który razem ze zgromadzonymi przed estradš gośćmi zaśpiewał swoje najbardziej znane utwory.
     Tak to było podczas XIV Rodzinnego Pikniku Integracyjnego. Ciekawe jakie atrakcje przyniesie przyszły rok!

Organizacja Poytku Publicznego


 

 

 

© WISE 2017