VIII Rodzinny Piknik Integracyjny i II Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych

W sobotę 18 września w godzinach 11.00 - 17.00 w Parku Szczęśliwice na Ochocie czekać będzie na wszystkich wiele atrakcji. W ramach VIII Rodzinnego Pikniku Integracyjnego - Szczęśliwice 2010 i II Targów Ochockich Organizacji Pozarządowych, ponad 70 organizacji pozarządowych i instytucji związanych z dzielnicą przygotowało zabawy, konkursy i warsztaty.

Program imprezy konstruowany jest w ten sposób, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Koordynator Pikniku, Hanna Gęściak- Wojciechowska, podkreśla, że celem imprezy jest pokazanie, iż wszyscy: osoby niepełnosprawne, dzieci, dorośli i seniorzy, mogą wspólnie i aktywnie spędzać razem czas.
Na ponad 50. stoiskach można będzie poznać tajniki codziennej pracy organizacji pozarządowych oraz wziąć udział w warsztatach plastycznych i artystycznych, konkurencjach sportowych i strzeleckich, grach logicznych, konkursach, a nawet badaniach i konsultacjach lekarskich. Najmłodszych uczestników zapraszamy do "kucykowej zagrody".
Na estradzie wystąpią soliści i zespoły z organizacji uczestniczących oraz dwie gwiazdy: zespół rozrywkowy KA-DWA oraz zespół bluesowy JJ Band. O godzinie 15.00 przed estradą odbędzie się pokaz musztry paradnej w wykonaniu Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy niezapomniane wrażenia i serdecznie zapraszamy!

PATRONAT HONOROWY: Maurycy W. Komorowski - Burmistrz Dzielnicy Ochota

KOORDYNATOR: Hanna Gęściak-Wojciechowska - Przewodnicząca Rady Dzielnicy Ochota

ORGANIZATORZY: Rada i Zarząd Dzielnicy Ochota, Klub Rodzin Abstynenckich OSTOJA, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych WISE.
PATRONI MEDIALNI: Gazeta GRA, Magazyn BLUSZCZ, Magazyn INTEGRACJA, Magazyn STOLICA , Informator Ochoty i Włoch, Piękna TV, Radio Kolor 103FM, TVP WARSZAWA www.niepelnosprawni.pl/

VIII Rodzinny Piknik Integracyjny - Szczęśliwice 2010
II Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych
SOBOTA 18 września 2010
11.00 - 17.00
Park Szczęśliwicki

Zobacz >> GAZETĘ TARGOWĄ II Targów Ochockich Organizacji Pozarządowych 

Organizacja Poytku Publicznego


 

 

 

© WISE 2017