Koncert świąteczny dla mieszkańców Ochoty (19.12.2015r.)

     W sobotę 19 grudnia na dziedzińcu „Zieleniaka” odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Rady i Zarządu dzielnicy Ochota z mieszkańcami. Spotkanie przygotował Klub Rodzin Abstynenckich Ostoja.
     Na pierwszych gości nie trzeba było długo czekać, pojawili się jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, przyciągani płynącymi z estrady dźwiękami kolęd i kolorowymi dekoracjami. Pogoda był prawie wiosenna, więc i oczekiwanie było przyjemniejsze.
     Punktualnie o 11.00 przywitaliśmy gości i zaprosiliśmy do wspólnego spędzenia czasu. Jako pierwszy wystąpił „Teatr rodziców” z Przedszkola 255, w którego składzie znaleźli się także młodsi aktorzy. Występ nagrodzono brawami, a kiedy emocje ucichły rozpoczęto część oficjalną. Przedstawiciele Rady i Zarządu Dzielnicy Ochota, złożyli życzenia wszystkim mieszkańcom i zaprosili do przełamania się opłatkiem i wspólnego kolędowania.
     Po życzeniach na gości czekał jeszcze poczęstunek – tradycyjna kapusta z grzybami, a na deser pączki. Najedzeni i zadowoleni goście entuzjastycznie powitali przybyłych Świętych Mikołajów, w których, jak co roku, wcielili się nasi burmistrzowie i radni. Z wielu czerwonych worków wysypały się prezenty.
     Jeszcze raz życzymy wszystkim Wesołych Świšt i choć odrobiny śniegu! Dziękujemy za wspólne świętowanie!

Organizacja Poytku Publicznego


 

 

 

© WISE 2017